Denne administrasjonsavgiften sikrer oppfølging av kjøpet til riktig florist. Den inkluderer godkjenning fra floristen og eventuelle påminnelser til floristen for å godkjenne bestillingen. Avgiften dekker også kundestøtte for blomsterkjøp.
Kjære morfar, du vil bli ekstremt savnet. Du har alltid vist kjærlighet og omtanke til alle rundt deg og du var et bevis på at gode mennesker finnes der ute.
Tusen takk for alle minnene, alle klemmene som skulle skulle være på begge sider, og gleden du ga meg.
Tenk at for 29 år siden var du der når jeg tok mitt første åndedrag og 29 år senere sto jeg ved din side når du tok ditt siste💔
Hvil i fred morfar!
Farfar hadde alltid en god kommentar på lur og et smil som varmet. Han møtte livet med et positivt sinn og brukte ikke tid på det negative. Når han ga klem, måtte det være på begge sider ellers ble han skjev, sa han med glimt i øyet. Hvil i fred, kjære farfar
Jeg vil alltid huske gode minner med onkel Tor . Allerde som barn 4,5år så husker jeg veldig godt når mormor hadde selskaper som bursdager eller jul . Da var onkel der og jeg kan mins at jeg hele tiden var rundt onkel . Skulle sitte på fanget osv .Han var alltid så godt humør og det til det siste . Så glad for at jeg var med på å feiret hans 91 års dag 16.februar sammen med dem nærmeste familie .
Hvil i fred onkel
Kondolerer til dere som sto Tor nært. Han var et sjeldent godt menneske. Sindig ogg rolig i all sin fremferd. Jeg er glad for at jeg kjente denne mannen . Fred med hans minne !