Denne administrasjonsavgiften sikrer oppfølging av kjøpet til riktig florist. Den inkluderer godkjenning fra floristen og eventuelle påminnelser til floristen for å godkjenne bestillingen. Avgiften dekker også kundestøtte for blomsterkjøp.
Kjære Helge!
Vi ble kjent tidlig i studietida og du tok meg raskt under dine vinger i studentorkesteret Taphel og Toddy på kjemi på NTH. Både i studietiden og årene etterpå hadde vi mye moro sammen med deg og Mona. På lesesalen, studentfestligheter, båtturer til Stauper, treff, hytteturer og andre anledninger. Etter noen år med flytting for oss begge og småbarnstid i ulike faser ble kontakten dessverre mindre, men jeg satte stor pris på at vi holdt kontakten med noen meldinger i ny og ne, senest bare dager før du gikk bort så alt alt alt for tidlig. <3 For noen år siden ruslet vi en dag rundt i Trondheim sammen og mimret fra studietiden, noe som var veldig koselig.
Tankene går nå til dine to flotte jenter som du var så stolt av, til Mona, foreldrene dine, Martin og annen familie samt venner, som du hadde mange av.
Du var en varm, morsom og lun venn, Helge, klok og empatisk. Du vil ikke bli glemt, vi er mange som vil savne deg.
Hvil i fred, min venn. <3
Takk for gode minner frå Hydrotida i Porsgrunn. Me fulgte med deg frå avstand dei siste åra, men hadde gleda av å møta deg på konsert og fotballtur. Du var alltid den samme lune, åpne og blide Helge. Kvil i fred